Category Archives: Sexy ženy


Šukačky jak honit

šukačky jak honit

Za chvíli bude začínat v televizi nějaký erotický film, tak si aspoň u toho budu moci honit kundičku, když není nikdo doma. Za dva měsíce mi bude 16 let a panna už dávno nejsem. O panenství mě připravili kluci v sedmé třídě na lyžáku. Byli čtyři, Jirka začal a ostatní se na mě vystřídali. Ani to nebolelo, s těmi jejich ocasama. „Co děláš tento týden, máš nějaký plán?“ zavřeštěl z mobilu Karlův hlas.“Mám dovolenou, to přece víš“ namítl. „Tak vopucuj kolo a pojedeš s námi do Jižních Čech, je nás lichý počet, tak to musíš doplnit“ nařizoval. „Víš co mě můžeš?“ odpověděl, „chci odpočívat a ne honit kilometry.“ Karel začal škemrat „Romane, neblbni. Já tomu tady nešéfuju., Já tu nerozhoduju. frig [frIg] V (-gg-) 1 (vulg., slang) píchat , šoustat, šukat 2 (vulg., slang) honit si ho, dělat si to, masturbovat, onanovat 3 slang) šoustačka, šukačka 2 (AmE) lednice frig about, frig around vdělat voloviny, poflakovat se frigging ['frigin] adj pitomý, podělaný, posraný frillies [frilliz] n. šukačky jak honit

Šukačky jak honit -

Potom mi předvedly, jak se umějí spolu milovat a já jsem si u toho musel honit ptáka a potom je obě postříkat. Na chatě 1 Vychutnával jsem si báječnou šukačku a tak mi bylo celkem jedno, co se děje na druhé straně letiště. Jdi se vysrat! mrdačka šukačka mrdať jebat mrdka mrdka mrmel plivanec nabiják čurák, pták (penis) nabúchať zbouchnout nadržaný nadržený najebaný nalitý najebať sa Vypadni! odpáliť odprejsknout ochrana kondom ojeb sviňárna ( podraz) ojebávač hajzl (člověk) ojebkať ošulit onanovať honit si ptáka, onanovat opijáš. Užij si freevideo porno 'Školačka předvádí jak umí masturbovat', nebo další freevidea z kategorií zrzky, amatérky, masturbace, teen sex. 9. Fred a zaujala požadovanou polohu. Ovšem, že toto naše hlemejždění probudilo Pepu. A tak se stalo, že zatímco já najížděl do Radky na lištičku, ta šikulka hned zajela do jeho rozkroku a začala mu honit ptáka. Vychutnával jsem si báječnou šukačku a tak mi bylo celkem jedno, co se děje na druhé straně letiště.

Šukačky jak honit -

A tak se stalo, že zatímco já najížděl do Radky nahatá poloha 69 lištičku, ta šikulka hned zajela do jeho rozkroku a začala mu honit ptáka. To byl správný hučák a holky řvaly o závod. Rozepnul jsem si je a začal si po klacku přejíždět rukou.

Videos

Martin Hranáč - Jak správně honit svýho kluka

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *

Next page →